Tanec
"Bejby nebude sedět v koutě." Kdo zná tuhle známou větu, jistě ví, že je z filmu Hříšný tanec. Přesně ten předvedly na jedné z diskoték Katka s Mikou...
A vše začala jedna sázka - Katka s Mikou proti Petymu s Vítkem. Oba dva páry se měly tanec naučit a v letošním roce předvést. Úkol zvládly nakonec jen holky a představení to bylo vskutku pěkné. :o)))
Nikdo nečekal tak unikátní představení, takže nebylo natočeno video... :o((
